Czy ktoś się orientuje za ile można nabyć takie lady recepcyjne do zajadu?

Wolna gadka
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś się orientuje za ile można nabyć takie lady recepcyjne do zajadu?

Postautor: tomaszkowal » 24 maja 2016, 12:43

Dzień dobry, wyszukałem w internecie bardzo inspirujące projekty lad do recepcji: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw jak cenową mogą kształtować się takie cuda jak na tym obrazku Obrazek . Bardzo mi się podobają takie rozwiązania, lecz boję się że są one nie na moją kieszeń. Nie chcę zawracać głowy firmie i się zbłaźnić. Dlatego prośba do osób znających branże o jakiś przedział cenowy za takie lady do recepcji.

podobne tematy:

Kupujemy sprzęty meblowe do domowego biura

Kto oznajmił, że osoby pracujące w domu nie powinny nabywać mebli biurowych? Również praca w domu, jak i ta na zewnątrz - w świecie firmy, obie potrzebują inspiracji i poświęcenia. Oba stanowiska pracy mogą zostać wzmocnione zwyczajnie przez stworzenie miejsca pracy, które powinno być:

  • komfortowe,

  • wygodne,

  • praktyczne.


Czy ktoś się orientuje za ile można nabyć takie lady recepcyjne do zajadu? Konieczność inwestowania w meble biurowe

Dlatego zakup mebli biurowych do domu ma przesłanie, choć wiele osób pracujących w tych warunkach ma skłonność do zbytniego oszczędzania na organizacji swojego biura. Przynajmniej na początku. W porządku, jeżeli pracuje się w pojedynkę, wolno wyciągnąć stare krzesło z garażu i przekształcić swój stolik herbaty w stół roboczy, lecz co jeżeli jednostka gospodarcza zaczyna rosnąć (co jest zdecydowanie celem każdego z nas) i pojawia się potrzeba zatrudnienia innych ludzi? Czy wolno zachęcić ich do pracy w prowizorycznym biurze wypełnionym przez przestarzałe meble i akcesoria?


Przy zakupie mebli biurowych do domu istnieje kilka rzeczy, które wypada rozważyć:


Wyznaczenie typu mebli

Jakiego typu meble będą mi potrzebne? Jacy pracobiorcy muszą być w stanie realizować bardziej efektywnie i skutecznie działania? Wypada upewnić się, że przedmioty które umieści się na liście nie zakłócą mobilności i zdolności przystosowawczych. Czy jest potrzebny stół do spotkań? Czy ekrany rozdzielające stanowiska będą zdołały skonstruować odrobinę prywatności? To naturalnie dzięki stworzeniu listy wolno także uniknąć kupienia niepotrzebnych przedmiotów, które na pewno dodałyby mnóstwo od siebie do swoich wydatków. Poza tym, nawet jeżeli ma się niemało pieniędzy, czy jednocześnie ma się wystarczająco niemało miejsca do pomieszczenia wszelkich impulsywnie nabytych mebli?


Funkcjonalność

Wiele mebli biurowych dobrze wygląda, lecz nie wolno ich kupować wyłącznie dla ich wyglądu. Trzeba upewnić się, że są one sprawne. Powinny one być właściwe do ludzi i stanowisk. Jeśli pozyskujesz dany mebel tylko dlatego, że dobrze wygląda być może w żadnym wypadku nie jesteś zainteresowany rozwojem swojej firmy. Zakupy z myślą o jednostce gospodarczej zawsze potrzebują praktyczności.


Wyprzedaże - dzierżawa

Trzeba rozważyć wynajęcie bądź zakup mebli dyskontowych - wynajem jest trafnym pomysłem, jeżeli chcemy uaktualnić meble w krótkim czasie. Jednakowoż, jeżeli masz pieniądze i nie pragniesz przejść przez kłopoty finansowe związane z leasingiem, masz możliwość zdecydować się na zakup mebli na wyprzedażach. Zniżki na solidnej jakości meble biurowe są łatwo osiągalne w Internecie i mogą się przydać, jeżeli pragniesz kupić własne wyposażenie, lecz nie pragniesz wydać zanadto dużo.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Meble biurowe w domu powinny być komfortowe. Wypróbuj ich ergonomię. Niewłaściwe krzesło przy niepoprawnym stole może spowodować:

  • bóle pleców,

  • bóle głowy,

  • zmęczenie oczu,

  • inne niedogodności.


Jak nie ulega wątpliwości, utrata koncentracji i zmęczenie mogą znacząco wpłynąć na wydajność, dlatego właśnie nie wolno zapominać o kwestii zdrowia i bezpieczeństwa, gdy wybiera się właściwe meble do domowego biura.
Powyższe wskazówki na pewno wspomogą w odszukaniu tych w najwyższym stopniu odpowiednich.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Czy ktoś się orientuje za ile można nabyć takie lady recepcyjne do hotelu?

Postautor: tomaszkisiel » 24 maja 2016, 13:12

Cześć, bardzo fajna strona internetowa. Projekty tej firmy są jeszcze lepsze niż na fotografii umieszczonej w tym wątku. Jak wykonują pracę dla tak dużych firm to za pewne do najtańszych nie należą. Ale nie wiem dlaczego nie chcesz wysłać do nich zapytania ofertowego. Napiszesz co ci trzeba i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najszybciej. Sporo firm tak działa, więc czemu nie ty.

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:48

Czy ktoś się orientuje za ile można nabyć takie lady recepcyjne do hotelu?

Postautor: adamniczyj » 24 maja 2016, 13:16

Dzień dobry, naprawdę bardzo oryginalne są ich lady recepcyjne. Nie mam pojęcia w jaki sposób oni to wyceniają, lecz jakiś czas temu na innym forum spotkałem się z takim zdaniem: należy przyjąć od czterech tyś złotych za metr bieżący lady do recepcji. Więc masz już jakiś punkt zaczepienia.

podobne tematy:

Wróć do „Strefa wolnej rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości