Gdzie można nabyć tego rodzaju windy?

Wolna gadka
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Gdzie można nabyć tego rodzaju windy?

Postautor: adampiszczek » 02 cze 2016, 13:48

Witam, szukam windy umożliwiającej przewóz samochodów na 1-sze piętro hali produkcyjnej. Posiadamy przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją. Produkcja znajduje się na 2 poziomach. Na dzień dzisiejszy rozładunek produktów potrzebnych do produkcji wykonywany jest na parterze i później przewożony na wyższy poziom. Mnóstwo czasu tracimy na tego typu prace. Postanowiłem że zamontujemy windę, która była by na zewnątrz i dawała możliwość przetransportowanie całego samochodu na wyższy poziom. Pomysł dobry lecz nie wiem do kogo się z tym zwrócić?

podobne tematy:

Wybieramy meble do domowego biura

Kto zakomunikował, że osoby pracujące w domu nie powinny kupować mebli biurowych? Również praca w domu, jak i ta na zewnątrz - w świecie korporacji, obie żądają inspiracji i poświęcenia. Oba stanowiska pracy mogą zostać wzmocnione zwyczajnie poprzez stworzenie miejsca pracy, które powinno być:

  • dobrze wyglądające,

  • wygodne,

  • praktyczne.


Gdzie można nabyć tego rodzaju windy? Przymus inwestowania w meblowe sprzęty biurowe

To właśnie dlatego kupno mebli biurowych do domu ma przesłanie, chociaż dużo osób pracujących w tych warunkach ma skłonność do nadmiernego oszczędzania na organizacji własnego biura. Przynajmniej na początku. W porządku, jeżeli funkcjonuje się w pojedynkę, wolno wydostać stare krzesło z garażu i przekształcić swój stolik herbaty w stół roboczy, jednakowoż co jeżeli firma zaczyna rosnąć (co jest zdecydowanie celem każdego z nas) i pojawia się pragnienie zatrudnienia innych ludzi? Czy wolno zachęcić ich do pracy w prowizorycznym biurze wypełnionym przez staroświeckie meble i akcesoria?


Przy zakupie mebli biurowych do domu istnieje parę rzeczy, które wypada rozważyć:


Określenie rodzaju mebli

Jakiego typu meble będą mi potrzebne? Którzy pracobiorcy muszą być w stanie realizować bardziej efektywnie i skutecznie działania? Trzeba upewnić się, że przedmioty które umieści się na liście nie zakłócą mobilności i zdolności przystosowawczych. Czy jest pomocny stół do spotkań? Czy ekrany dzielące stanowiska będą mogły stworzyć trochę prywatności? Dzięki stworzeniu listy wolno także uniknąć kupienia niekorzystnych przedmiotów, które z pewnością dodałyby dużo od siebie do swoich wydatków. Poza tym, nawet jeżeli ma się sporo pieniędzy, czy równocześnie ma się wystarczająco sporo miejsca do pomieszczenia wszelkich impulsywnie nabytych mebli?


Funkcjonalność

Wiele mebli biurowych poprawnie wygląda, jednakowoż nie wolno ich kupować wyłącznie dla ich wyglądu. Należy upewnić się, że są one wydajne. Muszą one być należyte do ludzi i stanowisk. Jeżeli kupujesz dany mebel tylko skutkiem tego, że poprawnie wygląda być może w żadnym wypadku nie jesteś zaciekawiony rozwojem swojej firmy. Zakupy z myślą o firmie zawsze żądają praktyczności.


Wyprzedaże - najem

Należy rozważyć wypożyczenie bądź zakup mebli dyskontowych - wynajem jest trafnym pomysłem, jeżeli pragniemy uaktualnić meble w krótkim czasie. Jednakże, jeżeli masz pieniądze i nie chcesz przejść przez problemy finansowe powiązane z leasingiem, możesz zdecydować się na zakup mebli na wyprzedażach. Zniżki na odpowiedniej jakości meble biurowe są łatwo dostępne w Internecie i mogą się przydać, jeżeli chcesz zakupić własne wyposażenie, jednakowoż nie chcesz wydać zbyt dużo.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Meble biurowe w domu muszą być komfortowe. Wypróbuj ich ergonomię. Niedobre krzesło przy niedobrym stole ma prawo spowodować:

  • bóle pleców,

  • bóle głowy,

  • przemęczenie oczu,

  • inne niedogodności.


Jak wiadomo, utrata koncentracji i przemęczenie mogą znacząco wpłynąć na wydajność, skutkiem tego właśnie nie wolno zapominać o kwestii zdrowia i bezpieczeństwa, kiedy wybiera się należyte sprzęty meblowe do domowego biura.
Powyższe wskazówki z pewnością wspomogą w odnalezieniu tych w największym stopniu odpowiednich.
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:48

Kto robi tego rodzaju windy?

Postautor: adamniczyj » 02 cze 2016, 13:51

Dzień dobry, krótka piłka czy sprawdzałeś w wyszukiwarce internetowej. Ja wpisując widny samochodowe wyszukałem dużo firm. Wśród rezultatów jest także ta witryna internetowa http://montownia.eu/dzwigi-samochodowe firmy, która zajmuje się projektowaniem tego rodzaju dźwigów samochodowych. Nie wiem tylko czy są wstanie zbudować windę, która ma tak duży udźwig.

podobne tematy:

Wróć do „Strefa wolnej rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości