Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Wolna gadka
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:54

Witam. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą miejsca pracy. Otrzymałam niedawno propozycję, która dotyczy pracy w galerii, a dokładniej chodzi o te wyspy handlowe http://jfm-furniture.pl . Sama nie wiem czy się zdecydować, ponieważ zastanawiam się czy to właściwe miejsce dla mnie. Kocham poznawać oryginalnych ludzi oraz oferować im dany towar. Posiadam również gigantyczne doświadczenie w tej dziedzinie. Jednakże wyspa to nie to samo co zwykły sklep. Ciągle zastanawiam się, w związku z tym czy wytrwam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odzew.

podobne tematy:

Wybieramy meble do domowego biura

Kto oznajmił, że osoby pracujące w domu nie powinny kupować mebli biurowych? Zarówno praca w domu, jak i ta na zewnątrz - w świecie korporacji, obie wymagają inspiracji i poświęcenia. Oba stanowiska pracy mogą zostać wzmocnione zwyczajnie przez stworzenie miejsca pracy, które powinno być:

  • dobrze wyglądające,

  • wygodne,

  • rzeczowe.


Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje? Przymus inwestowania w meblowe sprzęty biurowe

Dlatego zakup mebli biurowych do domu ma przesłanie, choć dużo osób pracujących w tych warunkach ma skłonność do zbytniego oszczędzania na organizacji własnego biura. Chociaż na początku. W porządku, jeżeli pracuje się w pojedynkę, wolno wyciągnąć stare krzesło z garażu i przekształcić swój stolik herbaty w stół roboczy, jednakowoż co jeżeli firma zaczyna rosnąć (co jest zdecydowanie celem każdego z nas) i pojawia się potrzeba zatrudnienia innych ludzi? Czy wolno zachęcić ich do pracy w kiepskim biurze wypełnionym przez przestarzałe meble i akcesoria?


Przy kupnie mebli biurowych do domu istnieje parę rzeczy, które należy rozważyć:


Wyznaczenie rodzaju mebli

Jakiego rodzaju meble będą mi potrzebne? Którzy pracobiorcy muszą być w stanie realizować bardziej skutecznie i efektywnie działania? Wypada upewnić się, że przedmioty które umieści się na liście nie zakłócą mobilności i zdolności przystosowawczych. Czy jest pomocny stół do spotkań? Czy ekrany rozdzielające stanowiska będą zdołały stworzyć odrobinę prywatności? Dzięki stworzeniu listy wolno też uniknąć kupienia nieprzydatnych przedmiotów, które z pewnością dodałyby dużo od siebie do swoich wydatków. Poza tym, nawet jeżeli ma się sporo pieniędzy, czy jednocześnie ma się wystarczająco sporo miejsca do pomieszczenia wszelkich impulsywnie nabytych sprzętów?


Ergonomiczność

Wiele mebli biurowych przyzwoicie wygląda, jednakowoż nie wolno ich kupować jedynie dla ich wyglądu. Trzeba upewnić się, że są one funkcjonalne. Powinny one być odpowiednie do ludzi i stanowisk. Jeśli zdobywasz dany mebel tylko dlatego, że przyzwoicie wygląda być może w żadnym wypadku nie jesteś zainteresowany rozwojem swojej firmy. Zakupy z myślą o jednostce gospodarczej zawsze wymagają praktyczności.


Wyprzedaże - wynajem

Trzeba rozważyć wypożyczenie lub ewentualnie zakup sprzętów dyskontowych - najem jest solidnym pomysłem, jeżeli chcemy uaktualnić meble w krótkim czasie. Jednakowoż, jeżeli masz pieniądze i nie pragniesz przejść przez tarapaty finansowe związane z leasingiem, możesz zdecydować się na zakup mebli na wyprzedażach. Zniżki na należytej jakości meble biurowe są łatwo dostępne w Internecie i mogą się przydać, jeżeli pragniesz nabyć własne wyposażenie, jednakowoż nie pragniesz wydać zbyt dużo.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Meble biurowe w domu powinny być wygodne. Sprawdź ich ergonomię. Niedobre krzesło przy niedobrym stole może spowodować:

  • bóle pleców,

  • bóle głowy,

  • zmęczenie oczu,

  • inne dokuczliwości.


Jak nie ulega wątpliwości, utrata koncentracji i zmęczenie są w stanie znamiennie wpłynąć na wydajność, dlatego właśnie nie wolno zapominać o kwestii zdrowia i bezpieczeństwa, kiedy wybiera się odpowiednie meble do domowego biura.
Powyższe wskazówki z pewnością pomogą w znalezieniu tych w największym stopniu odpowiednich.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Wyspy handlowe - praca

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Dzień dobry. Praca na wyspie handlowej nieomal nie różni się od tej w sklepach. Oczywiście masz mniej miejsca, w takim razie siedzisz lub stoisz, jakkolwiek możesz także urwać się na przerwę i rozprostować nogi. Nie jest to, w związku z tym niezwykle męczące. Na domiar tego nie musisz biegać po całym sklepie oraz odwieszać ciuchów oraz sprzątać całego bałaganu. Do dyspozycji masz zwykle kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeśli uwielbiasz ludzi to prawidłowo bowiem na ogół koło wyspy przechodzi w ciągu dnia wybitnie sporo osób. Osobiście pracuje na wyspie oraz nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Strefa wolnej rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość