Dobre strony internetowe Radom

Wolna gadka
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Dobre strony internetowe Radom

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy tanie strony internetowe to obecnie odpowiedni wybór dla firmy?

Odpowiedź na tego rodzaju pytanie nie jest jednoznaczna. Po pierwsze kwestię niedrogich stron internetowych powinno się rozważyć w wielu płaszczyznach. Pierwsza kwestia to zdefiniowanie pojęcia tanie strony internetowe. Od tego będzie zależało dalsze rozważanie w temacie projektowania tanich stron internetowych dla przedsiębiorców. Dla jednych tania strona internetowa będzie oznaczała, wykonanie strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to znacznie większy rząd wielkości, który nie przekroczy 2000 zł. Jak widzimy przedział cenowy jest dość duży. Więc nie można od razu i precyzyjne określić czym są niedrogie strony internetowe dla firm.

Natomiast łatwo to zweryfikować sprawdzając reklamy firm w wynikach wyszukiwarki. Poprzez to będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy projektują strony internetowe. Więc do dzieła i wpiszmy wybrane do porównania słowo kluczowe strony internetowe Warszawa aby sprawdzić na jakie oferty wykonania strony internetowej możemy liczyć w budżecie od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i wysyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zbudowania strony internetowej dostaniem jasny obraz sytuacji. Warto wybrać do porównania kilka firm z odleglejszych wyników wyszukiwarki. Wtedy zobaczymy jak to się kształtuje też u tańszych firm, które tworzą strony internetowe w Polsce.

Jeśli już otrzymamy oferty na wykonanie strony internetowej to powinno się wykonać ich zestawienie. Zestawienie powinno zawierać koszt zbudowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób zaprojektowania strony internetowej przez wykonawcę. Kierując się wyłącznie kosztem wykonania strony internetowej, porównanie ofert będzie mało miarodajne. Zazwyczaj oferty zbudowania strony internetowej za 500 zł będą oparte o bezpłatne CMS i ogólnodostępne projekty graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj słaby pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze otrzymamy powtarzalny projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie wykonana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszą koncepcją jest wybranie trochę droższej oferty na stworzenie strony internetowej, która będzie miała indywidualny projekt graficzny strony oraz autorski CMS. Tego rodzaju strony internetowe są o wiele lepsze.

Wróć do „Strefa wolnej rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość